Zafer Kalkınma Ajansı, Hisarcık'ın projesini kabul etti

Zafer Kalkınma Ajansı, Hisarcık'ın projesini kabul etti
Zafer Kalkınma Ajansının 2011 yılı Teknik Destek Programı kapsamında açmış olduğu proje teklif çağrısı döneminde Hisarcık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge biriminin Hisarcık Ziraat Odası Başkanlığı ile ortaklaşa hazırlamış olduğu “ Kurum Kültürü &

Zafer Kalkınma Ajansının 2011 yılı Teknik Destek Programı kapsamında açmış olduğu proje teklif çağrısı döneminde Hisarcık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge biriminin Hisarcık Ziraat Odası Başkanlığı ile ortaklaşa hazırlamış olduğu “ Kurum Kültürü – Çalışan Memnuniyeti ” konulu “Kurum Çalışanlarının Memnuniyetini Artırmak” adlı projesi kabul edildi.
Proje hakkında açıklamalarda bulunan Hisarcık Mesleki Eğitim Merkezi( MEM ) Ar-Ge birimi görevlisi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Ali Gökçek, “ Bu proje ile ilçemizde hizmet veren kurum ve kuruluşların bu kapsamda eğitim alması sağlanarak kurumlarımızın kurumsal bir kimliğe kavuşması ve bu kurumlarda çalışanların memnuniyetinin artması amaçlanmaktadır. Ayrıca kurumlarda çalışanların memnuniyetinin artması hizmet kalitesini de artıracaktır. Toplamda 5 gün sürecek olan Eğitim tarihi Zafer Kalkınma Ajansı ile yapılacak protokolün ardından belirlenecek olup eğitim Hisarcık Ziraat Odası Başkanlığının toplantı salonunda gerçekleşecektir. Zafer Kalkınma Ajansı eğitim dönemlerinde bize salonlarını tahsis eden ve her türlü desteği veren Hisarcık Ziraat Odası Başkanlığına çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com