Zafertepeçalköyspor Şampiyon

Zafertepeçalköyspor Şampiyon
Kütahya Merkez 2. Amatör küme liginde Zafertepeçalköy Spor 46 puanla şampiyonluğunu ilan etti.

Kütahya Merkez 2. Amatör küme liginde Zafertepeçalköy Spor 46 puanla şampiyonluğunu ilan etti.
Zafertepeçalköy Belediye Başkanı Arif Teke yaptığı açıklamada 22 haftalık mücadele neticesinde ilk yarıyı 22 puanla lider bitirip 2. Yarıda da topladığı 24 puanla takımının şampiyon olduğunu ve bu şampiyonluktan memnuniyet duyduğunu belirtti. Başkan Arif Teke, “Bu başarıda emeği geçen Teknik Direktör Hasan Olçun başta olmak üzere tüm futbolcularımıza, seyircimize ve takımımıza gönül veren ve destekleyen herkese Zafertepeçalköy halkı adına teşekkür ediyorum” dedi.
Ayrıca Başkan Arif Teke, bu işlerin zor oldukça zor işler, ancak gönül işi. Bizler zoru başarmak için buralarda olduğumuzu ve neticede mutlu sona ulaşıldığında gönül rahatlığımızın olduğunu söyleyebiliriz. Her zaman söylediğim gibi “Zafertepeçalköy her şeyin en iyisine layıktır” sözünün boşuna söylenmemiştir. Bu yolda Zafertepeçalköy'ün tarihi öneminin de göz önüne alınarak bu beldenin tanıtılması hedeflerimiz arasındadır. Takımımıza sponsor olacak iş adamlarımızdan da destek bekliyoruz. 60'a yakın lisanslı sporcumuzun yanında bu başarı ve hizmetleri de olduğu gibi sporda da gösterdiğimiz için mutluyuz” dedi.
3 Temmuz 2011 günü kupasını alan takım oyuncularına Belediye Başkanı tarafından birer altın madalya takıldı. Başkan Teke, “Gayemiz sporu sevdirmek, gençlerimizi spora teşvik etmek. Gidebildiğimiz yere kadar gitmek için zor da olsa çaba göstereceğiz” diyerek bir üst lige çıkan takıma başarılar diledi. Lig boyunca kendileriyle oynayan bütün takımlara mücadelelerinden dolayı teşekkür etti.
Zafertepe Çalköy Belde Belediye Başkanı Arif Teke son olarak da Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Murat Cengiz ve ekibine spora gösterdikleri ilgiden dolayı ve bunun yanında maçlarda görev alan Hakem, saha görevlilerine, güvenlik güçlerine ve sağlık ekiplerine teşekkür etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com