Zaman'dan Jet Fadıl'a jet misilleme!

Zaman'dan Jet Fadıl'a jet misilleme!
Jet Fadıl lakaplı Fadıl Akgündüz'ün, Cemaat'e 'Zaman Eriyor' ilanlı göndermesine, Zaman Gazetesi'nden sert bir cevap geldi.
Jet Fadıl olarak bilinen JETPA Yönetim Kurulu Başkanı Fadıl Akgündüz'ün verdiği Caprice Gold reklamları Cemaat'e gönderme olarak algılandı.

 
ZAMAN'IN İNTİKAMI ACI OLDU
 
Zaman Gazetesi, Fadıl Akgündüz'ün Caprice Gold projesinin borcunu ödeyemediğini ve bu sebepten dolayı 63 daireyi satacaklarını duyurdu.
 
İşte o haberin detayları :
 
Avrupa’daki gurbetçilerden milyonlarca dolar toplayan ve ‘dolandırıcılık’ davasında 1,5 yıl hapis cezası alan Fadıl Akgündüz yine ödemediği borçlarla gündemde. Caprice Gold projesinin inşa edildiği arsanın sahibi Mega Center’ın Başkanı Ali Kopuz, 3 milyon dolarlık alacaklarına karşılık projeden haczettirdikleri 63 daireyi satacaklarını söyledi.
 
İstanbul’daki gıda toptancılarının kurduğu kooperatif olan Mega Center yönetimi, Fadıl Akgündüz’den olan 4,5 milyon dolarlık alacağını tahsil etmek için Caprice Gold Oteli’ndeki 63 devre mülk daireye haciz koydurdu. Mega Center Başkanı Ali Kopuz, tebligat Akgündüz’e ulaşır ulaşmaz Caprice Gold’daki mülklerin satışına başlayacaklarını açıkladı. “Fadıl Akgündüz 3 milyon dolarlık paramızı ödemedi.” diyen Kopuz, bu sebeple Akgündüz’e ait Caprice Gold’a haciz koydurduklarını ifade etti. Fadıl Akgündüz’e haciz kararı tebligatının yakın tarihte ulaşmasının ardından, Caprice Gold’daki dairelerin icradan satışı başlayacak. İstanbul’daki Caprice Gold projesinin inşa çalışmaları sürüyor. Fadıl Akgündüz 2011 yılında yaptığı açıklamada 2012’nin ikinci çeyreğinde projeyi bitirip teslim edeceğini duyurmuştu. Ancak açıklanan tarihin üzerinden bir yıldan fazla zaman geçmesine rağmen Caprice Gold projesinin inşaatı bitirilemedi.

Zaman Gazetesi'nde yer alan habere buradan ulaşabilirsiniz.

(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com