"Zarrab benim dostlarımı da dolandırdı!"

"Zarrab benim dostlarımı da dolandırdı!"
Beyaz Tv'de yayınlanan "Söylemezsem Olmaz" programının bu sabahki stüdyo konuğu Tolga Karel'in eşi, model Günay Musayeva Reza Zarrab hakkında şoke edecek iddialarda bulundu.
Reza Zarrab'ın eski sevgilisi Günel ile yakın arkadaş olduğu bilinen Musayeva; Ebru Gündeş ve Reza Zarrab hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı!
 
Şarkıcı Günel ile iki gün önce konuştuğunu söyleyen Musayeva "Günel'e Reza Zarrab tarafından büyük bir haksızlık yapıldı, Günel Reza Zarrab'dan hiçbir şey almadı... Ebru Gündeş için yalılar konuşulurken, Reza, Günel'e bir çiçek alsaydı keşke!" dedi.
 
Reza Zarrab'ın Ebru Gündeş, İbrahim Tatlıses gibi isimlerle Günel sayesinde tanıştığını iddia eden Günay Musayeva, Reza Zarrab'ın ülkesi Azerbaycan'daki yakın dostlarını da dolandırdığını iddia etti.
 
"Dolandırılan arkadaşlarımın da çocuğu vardı, Reza Zarrab onları da mağdur etti. Bunlar Azerbaycan'da bilinen şeyler." diyen Musayeva, Ebru Gündeş'in yaşanan olaylardan illaki haberdar olduğunu söyleyip, arkadaşı Günel'in her şeye rağmen dimdik ayakta olduğunu belirtti.
 
(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com