"Zarrab İçeriden AKP'yi tehdit ediyor"

"Zarrab İçeriden AKP'yi tehdit ediyor"
CHP lideri kemal Kılıçdaroğlu Yolsuzluk ve Rüşvet Davası'nın seyri konusunda bomba iddialarda bulundu.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu yerel televizyonların ortak canlı yayınında gazetecilerin sorularını yanıtladı. 17 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonları'nın AKP tarafından üstünün kapatılacağını belirterek bunu nasıl yapacaklarını bildiğini söyledi.

17 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonları'nın baş aktörlerinden olan İran asıllı Reza Zarrab'ın içeriden AKP'yi tehdit ettiğini belirten CHP lideri "Şimdi bunlar içeride tutuklu olan İran kökenli Zarrab'a 'seni çıkaracağız konuşma' diyecek. Çünkü bu 'beni tutarsanız konuşacağım' dedi. Haber gönderdi. Onun konuşması istenmiyor." dedi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu konuşmasına şöyle devam etti:

Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en büyük ve rüşvet operasyonunu nasıl kapatacaklar biliyoruz. Başbakan özel uçağını gönderdi ve Vali’yi getirdiler. Ve o gece nüfuz etmeye başladılar olaya. Savcıları, emniyet müdürlerini görevden aldılar olayı kapatın dediler. 'Bunun arkasını parelel devlet var o devlet yolsuzluğu çıkarıyor' diye kapatmaya çalışıyor.

"BENİM ASIL MERAK ETTİĞİM..."

Ben bakanların çocuklarının yatak odalarındaki milyon dolarları, para sayma makinelerini merak ediyorum. O paraları, o kasaları kim getirdi. Bankanın genel müdürü parasını bankaya yatırmıyor da kutu da saklıyor.

"ZARRAB İÇERİDEN HABER GÖNDERDİ"

700 bin liralık saati kim aldı. Parelel devlet mi aldı. Şimdi bunlar içeride tutuklu olan İran kökenli Zarrab'a 'seni çıkaracağız konuşma' diyecek. Çünkü bu 'beni tutarsanız konuşacağım' dedi. Haber gönderdi. Onun konuşması istenmiyor. (BCE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com