"Zehirlendim" demişti ama intihar etmiş!

"Zehirlendim" demişti ama intihar etmiş!
İntihara teşebbüs ettiği iddia edilen Arte Tahir, "Sadece ağrı kesici aldım" diyor ama hastane raporu onu yalanladı
Geçen hafta intihara teşebbüs ettiği iddia edilen Arte Tahir, "Sadece ağrı kesici aldım" diyor ama hastane raporu onu yalanladı: Çok sayıda antidepresan almış.
 
BASİT BİR ZEHİRLENME
 
Tasarımcı Arte Tahir; geçen hafta evinde rahatsızlanınca, arkadaşı Neşe Ünal'ın çağırdığı ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Ünal, Tahir için; "Bir-iki ağrı kesici ilaç ve alkol yüzünden fenalaştı" demişti. Midesi yıkanan Tahir, taburcu olurken intihar söylentilerini yalanlamıştı: Basit bir zehirlenme vakası!
 
YÜKSEK DOZ ALINMIŞ
 
Günaydın; ünlü tasarımcıya ait hastane raporuna ulaştı. Rapora göre Tahir; bir-iki ağrı kesici değil, 10-12 adet antidepresan almış. Günde sadece bir doz alınması önerilen ilacın yüksek dozda alınması, intihar iddialarını doğrular nitelikte.
 
TEK NEDEN AMBULANS!
 
Hakkındaki intihar iddialarının doğru olmadığını söyleyen Arte Tahir, şu açıklamayı yaptı: "Arkadaşımla yemek yiyip şarap içtim. Başım ağrıyınca ağrı kesici aldım. Fenalaşınca; arkadaşım 112'yi aradı. Bu söylentilerin nedeni; ambulans çağırmamız. Hastaneye taksiyle gitseydim, bunlar olmazdı." Ünlü tasarımcı, sözlerine şöyle devam etti: "İsteyen, Etiler Polis Karakolu'na gidip rapora bakabilir. Ben iki çocuk annesiyim; ailem var. Böyle bir intihar söz konusu değil." (AAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com