ZEKA, Emet'te toplandı

ZEKA, Emet'te toplandı
Zafer Kalkınma Ajansı'nın 2011 yılı ikinci Yönetim Kurulu Toplantısı, Kütahya'nın Emet ilçesinde gerçekleştirildi.

Zafer Kalkınma Ajansı'nın 2011 yılı ikinci Yönetim Kurulu Toplantısı, Kütahya'nın Emet ilçesinde gerçekleştirildi.
Zafer Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkan vekili Kütahya Valisi Kenan Çiftçi Başkanlığında yapılan Zafer Kalkınma Ajansı'nın 2011 yılı ikinci Yönetim Kurulu Toplantısı, Kütahya'nın Emet ilçesinde bulunan Emet Thermal Resort Otel'de gerçekleştirildi. Yapılan toplantıda, Zafer Kalkınma Ajansı Stratejik Planı ile 2011 yılı çalışma programı görüşülerek onaylandı. Toplantıda yeni alınacak personelin özlük hakları gibi idari konular da görüşüldü.
Toplantıya Zafer Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkan vekili Kütahya Valisi Kenan Çiftçi, Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Uşak Valisi Özdemir Çakacak, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kütahya Belediye Başkanı Mustafa İça, Uşak Belediye Başkanı Ali Erdoğan, Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanı Salih Sel, Kütahya İl Genel Meclisi Başkanı Şükrü Nazlı, Uşak İl Genel Meclisi Başkanı Ali İhsan Uzun, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nafi Güral ve Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü Serteser katıldı.
Zafer Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu üyeleri, toplantının ardından stratejik bir maden olan bor madenin çıkarıldığı ve işlendiği Eti Maden Emet Bor İşletme Müdürlüğünü ziyaret etti. Kurul üyeleri, öncelikle Emet Bor İşletmesi yetkililerinden bor madeninin ekonomik değeri ve Eti Maden Emet Bor İşletmesi yapısı ve faaliyetleri konularında bilgiler aldılar.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com