ZEKA, personel alacak!

ZEKA, personel alacak!
Kütahya, Afyonkarahisar, Manisa ve Uşak illerini kapsayan Zafer Kalkınma Ajansına (ZEKA) 13 uzman ve 4 destek personelinin alınacağı ZEKA tarafından bildirildi.

Kütahya, Afyonkarahisar, Manisa ve Uşak illerini kapsayan Zafer Kalkınma Ajansına (ZEKA) 13 uzman ve 4 destek personelinin alınacağı ZEKA tarafından bildirildi.
ZEKA'dan yapılan açıklamaya göre, mühendislik, istatistik, hukuk, sosyoloji, iktisadi ve idari bilimler branşlarında alınacak 13 uzman ile ajansın uzman personel sayısı 30'a yükselecek. Ayrıca muhasebe, insan kaynakları, arşiv görevlisi, yönetici asistanı pozisyonları için 4 destek personeli alımında bulunulacağı açıklandı.
Kendisini iyi yetiştirmiş, bir veya birden fazla yabancı dil bilen, kalkınma alanında çalışmaya ilgili ve hevesli kişilerin istihdamını hedefleyen ajansın uzman personel kadrolarına başvuracakların KPSS puanının en az 80 olması veya en az 5 yıllık iş deneyiminin bulunması, KPDS'den ise en az 80 puan almış olması gerektiği de belirtildi.
Çevre mühendisi, maden mühendisi, makine mühendisi, inşaat mühendisi, ziraat mühendisi, gıda mühendisi, istatistik, hukuk, sosyoloji branşlarında birer, işletme, iktisat, uluslararası ilişkiler, maliye, kamu yönetimi branşlarında 4 olmak üzere toplam 13 kişilik uzman kadrosu için başvuruda bulunanlar arasından kadro sayısının 4 katı olan 52 aday mülakata çağrılacak.
Mülakat, Devlet Planlama Teşkilatı (DPT) Müsteşarlığınca görevlendirilecek iki yetkili, üniversitelerden görevlendirilecek iki öğretim görevlisi ve Ajans Genel Sekreteri Dr. Yılmaz Özmen'den oluşturulacak komisyon tarafından yapılacak.
Adayların başvuruları 14-31 Mart tarihleri arasında ajansın Kütahya'daki Genel Sekreterliğinde kabul edilecek ve mülakat 11-14 Nisan arasında gerçekleştirilecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com