ZEKA toplantısı Uşak'ta yapıldı

ZEKA toplantısı Uşak'ta yapıldı
ZAFER KALKINMA AJANSI, 2011 YILI BEŞİNCİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISI UŞAK'TA YAPILDI

ZAFER KALKINMA AJANSI, 2011 YILI BEŞİNCİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISI UŞAK'TA YAPILDI
Merkezi Kütahya'da olan ve Afyonkarahisar, Manisa, Kütahya ile Uşak illerini kapsayan “Zafer Kalkınma Ajansı” 2011 yılı beşinci Yönetim Kurulu toplantısı Uşak'ta gerçekleştirildi.
Öğretmenevi Şeref Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda; mali destek programı kapsamında ZEKA'ya sunulan projeler ile kurum bünyesinde istihdam edilecek uzman ve destek personelin durumları görüşüldü. Toplantıya; Zafer Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Manisa Valisi Celalettin Güvenç, Kütahya Valisi Kenan Çiftçi, Uşak Valisi Özdemir Çakacak, Uşak Belediye Başkanı Ali Erdoğan ile ZEKA Yönetim Kurulu üyeleri katıldı. Basına kapalı olarak yapılan toplantının gündemi hakkında bilgi veren ZEKA Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Güvenç, ZEKA bünyesine 9 uzman ve 4 destek personel almayı düşündüklerini bildirdi.
ZEKA Yönetim Kurulu Başkanı ve Manisa Valisi Celalettin Güvenç yaptığı konuşmada şunları söyledi; 2011 yılının 5. yönetim kurulu toplantısı için burada toplandık. Yönetim kurulu üyelerimizin bazıları yoğun işleri nedeniyle toplantıya katılamadı. Bugün ihtiyaç duyulan 9 uzman ile 4 destek personelin durumunu görüşeceğiz. Bildiğiniz gibi ZEKA bünyesinde 17 uzman 2 destek personelimizle hizmet veriyoruz. Yönetim kurulumuz yeni personel alımı ile ilgili öneriyi kabul ederse uzman sayımız 26'ya destek personel sayımız ise 6'ya yükselecek. Böylece bağlı illerimize daha hızlı ve kaliteli bir hizmet sunacağız. Ayrıca bugünkü toplantımızda mali destek programı kapsamında toplanan projelerin hangi aşamada olduğunu değerlendireceğiz. Bağımsız proje denetçilerinden sunulan projelerle ilgili raporlarını Cuma gününe kadar teslim etmesini bekliyoruz. Bağımsız denetçilerin sunacağı raporları da inceleyerek mali destek almaya hak kazanan projeleri belirleyeceğiz” dedi
ZEKA 2011 yılı yönetim kurulu toplantısı Vali Celalettin Güvenç'in yaptığı bu açıklamaların ardından basına kapalı olarak devam etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com