ZEKA'dan girişimcilere 'kişisel gelişim eğitimleri' semineri

ZEKA'dan girişimcilere 'kişisel gelişim eğitimleri' semineri
Kütahya İl Özel İdaresi tarafından hazırlanan ve Zafer Kalkınma Ajansı tarafından 2011 Teknik Destek Programı kapsamında finanse edilen “İnsan Kaynağının Geliştirilmesi ve Kişisel Gelişim Eğitimleri” projesi kapsamında düzenlenen Kişisel Gelişim Eğitimler

Kütahya İl Özel İdaresi tarafından hazırlanan ve Zafer Kalkınma Ajansı tarafından 2011 Teknik Destek Programı kapsamında finanse edilen “İnsan Kaynağının Geliştirilmesi ve Kişisel Gelişim Eğitimleri” projesi kapsamında düzenlenen Kişisel Gelişim Eğitimleri tamamlandı.
26-30 Aralık 2011 ile 9-13 Ocak 2012 tarihleri arasında 2 grupta düzenlenen eğitimlere Kütahya İl Özel İdaresi’nde görevli 86 personel katılmıştır. Eğitimler kapsamında “Etik ve Kamu Etiği”, “Zaman Yönetimi”, “Liderlik ve Takım Çalışması”, “İletişim Teknikleri ve Beden Dili” ve “Lobicilik” konularında alanında uzman eğitmenler tarafından eğitimler verilmiştir.
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Akaya, sertifika töreninde yaptığı konuşmasında, “Umuyoruz ki, bu eğitimlerin meyvelerini İl Özel İdaresi olarak hizmet kalitemizde artış olarak alacağız. Personelimiz bu eğitimlerle daha kalifiye hale gelmiştir” dedi.
Vali kenan Çiftçi ise, konuşmasında insana yapılan yatırımın önemine değinerek, “En önemli yatırım insana yapılandır. İnsana yapılan yatırımın geri dönüşü onlarca makine ve teçhizata yapılan yatırımın geri dönüşünden misli misli fazladır” şeklinde konuştu.
Eğitimlerini tamamlayan personele sertifikaları Vali Kenan Çiftçi, İl Genel Meclisi Başkanı Seyit Ömer Durmuş, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Akkaya ve Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Yılmaz Özmen takdim edildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com