ZEKA'ya personel alımı

ZEKA'ya personel alımı
Merkezi Kütahya'da bulunan, Afyonkarahisar, Manisa, Uşak illerini de kapsayan Zafer Kalkınma Ajansında istihdam edilecek 13 uzman ve 4 destek personeli için mülakata katılacak adaylar belirlendi.

Merkezi Kütahya'da bulunan, Afyonkarahisar, Manisa, Uşak illerini de kapsayan Zafer Kalkınma Ajansında istihdam edilecek 13 uzman ve 4 destek personeli için mülakata katılacak adaylar belirlendi.
Ajanstan yapılan yazılı açıklamaya göre, uzman kadroları için 118, destek personeli kadroları için 151 olmak üzere toplam 269 kişi başvurdu.
Başvurular arasında yapılan değerlendirmeler sonucu mülakata katılmaya hak kazanan adaylar tespit edilerek kamuoyuna duyuruldu.
Personel alım ilanında, bazı pozisyonlara yeterli sayıda başvuru yapılmaması durumda diğer bölümlere başvuran adaylardan daha fazla sayıda kişinin mülakata çağrılabileceği belirtilmişti. Bu kapsamda, bazı bölümlere yetersiz sayıda başvuru yapıldığı için diğer bölümlere başvuran adaylardan puan sırasına göre fazla sayıda kişi mülakata davet edildi.
Puanlama ölçütleri, KPSS puanı ile başvuran adaylar için KPSS puanı,tecrübe ile başvuran adaylar için iş tecrübesinin ajans kuruluş amacı ve faaliyet alanlarına uygunluğu ve çalışma süresi, KPDS puanı, yüksek lisans ve doktora, ajans faaliyet alanlarına uygunluk gösteren sertifikalar, İngilizce dışında belgelenen yabancı diller, mezun olunan çift ana dal programları şeklinde belirlendi.
-MÜLAKATA KATILACAK ADAYLAR-
Uzman kadroları için mülakata katılacak adayların isimleri, mülakat tarih ve saatleri şöyle:
12 Nisan Salı, saat 09.00-13.00: Taylan Uygun, Yusuf Çatı, Uğur Acar, Burkay Emre Yüksel, Berrin Oymael, Nurten Aksu, Volkan Çınar, Kadriye Öylek, Hacı Mustafa Tarkan, Murat Perver.
12 Nisan Salı, saat 14.00-20.00: Mahmut Çavur, Onur Abay, Halil Güngör Yoldaş, Bekir Fidan, Abdullah Uyarlar, Barış Avşar, Serdar Kara, Burçin Özal, Gonca Budak, Feruzan Şenol, Oytun Azkanar.
13 Nisan Çarşamba, saat 09.00-13.00: Meral Avcı, Fehmi Özer, Seray Kaçmaz, Dicle Akıncı, Hakan Özkaya, Sevriye Verbay, Timur Yıldız, Gülçin Ceylan, Yiğit Şahal, Ozan Oşafoğlu.
13 Nisan Çarşamba, saat 14.00-20.00: Dilek Yılmaz, Murat Durmaz, Orkun Küpcü, Mustafa Hakan Güntürkün, Erol Güneş, Ceren Ünsever, Kevser Eroğlu, Beyza İlhan, Onur Soydan, Raziye Demir, Ensari Eroğlu, Zafer Uygun.
14 Nisan Perşembe, saat 09.00-13.00: Mehmet Durmuş, Mustafa Coşkun, Kubilay Şimşek, Gizem Elbirlik.
Destek personeli kadroları için mülakata girecek adayların isimleri, mülakat tarih ve saatleri şu şekilde:
14 Nisan Perşembe, saat 09.00-13.00: Yasemin Karadayı, Latif Babürşah, Zafer Seçme, İrem Suyolcu, Mustafa Durmaz, Yaşar Özer.
14 Nisan Perşembe, saat 14.00-20.00: Emine Gümüş, Elif Alkan, Muhammed Ahmed Taş, Muzaffer Ammar Sakalı, Barış Başoğlu, Fatih Akbaş, Hülya Uğuz, Meryem Özbek, Nail Artuç, Metin Doğan.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com