''Zengin ülkenin fakir insanıolmak kader değildir''

''Zengin ülkenin fakir insanıolmak kader değildir''
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez İlçe Başkanlığına, Mehmet Ali Kandemir getirildi, Kandemir, partisinin İl Başkanlığı binasında düzenlediği basın toplantısında, CHP ambleminde belirtilen temel ilkelerden taviz vermeden hizmete talip olduklarını ve ha

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez İlçe Başkanlığına, Mehmet Ali Kandemir getirildi, Kandemir, partisinin İl Başkanlığı binasında düzenlediği basın toplantısında, CHP ambleminde belirtilen temel ilkelerden taviz vermeden hizmete talip olduklarını ve halka hizmet etmek için bu görevi aldığını söyledi.
Hakkı, hukukla korumayı şiar edinmiş, hukukun üstünlüğü ilkesinden asla taviz vermeyen partisinin yaklaşan seçimler nedeniyle ''zengin ülkenin fakir insanı olmak kader değildir'' dediklerini belirten Kandemir, konuşmasında çarpıcı açıklamalarda bulundu:
''Plan ve programlarımızın halkımızın takdirine ve yakın ilgisine mazhar olduğu görülmektedir. Sosyal demokrat politikaların uygulanmasıyla devletimiz vatanı ve milletiyle bir bütün olarak 21'inci asırda hak ettiği yeri alacaktır. Türkiye'nin devletler camiasında sözü dinlenen, insanlarına saygı duyulan bir devlet olması, CHP'nin öncelikli isteğidir. AB ülkelerinde kazanılmış serbest dolaşım hakkının bile kullanılamayışı, AKP hükümetinin ne denli zayıf dış politika uyguladığını göstermektedir. Komşularımızla ilişkilerin sıfır sorun olarak söylenmesi aldatmacadır. Devletler arasındaki ilişkiler mütekabiliyet esasına dayanıp bunları başaramazsanız daima kaybeden olursunuz. Kıbrıs ve Ermeni politikalarını buna örnek gösterebiliriz. CHP iktidarında yarınından emin güven duygusuyla mutlu insanların yaşadığı ülke, büyük Türkiye olacaktır.''
Kandemir, kendisinin başkanlığındaki CHP Merkez İlçe Yönetiminde Eyüp Demirel, Hüseyin Başyiğit, Lütfiye Ören, Adile Taşkın Özortak, Cengiz Uysal, Ayfer Yavuz, Sema Bilal, Cemal Gül, Mehmet Yoldaş, Selim Göner, Niyazi Uyar, Kazım Kaya, Sami Er ve Mehmet Güner'in yer aldığını söyledi.Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com