Zeybek Öyle Bir Oy Oranı Açıkladı ki..

Zeybek Öyle Bir Oy Oranı Açıkladı ki..
Zeybek, DP olarak Türkiye genelinde yüzde 51 oy beklentisi içinde olduklarını söyledi..

Demokrat Parti(DP) Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek, iki ay önce parti genel merkezindeki odasında dinleme cihazı olan 'böcek' bulduklarını, büyük bir korku yaşadıklarını ifade etti.

YÜZDE 51'İN ÜZERİNDE OY BEKLİYORUZ
12 Haziran genel seçimleri öncesinde Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) ile ittifak yapan DP Genel Başkan Namık Kemal Zeybek, Kocaeli'ye geldi. Cumhuriyet Parkı yanında bulunan İzmit Lisesi'nin önünde parti otobüsünden inerek kendini bekleyenKocaeliteşkilatıyla selamlaşan Zeybek, Fethiye Caddesi ve Kuyumcular Çarşısı'ndan Yürüyüş Yolu'na gidtti. Belsa Plaza önüne park edilen seçim otobüsünden halka seslendi. Türkiye genelinde yüzde 51'in üzerinde oy beklediklerini, Kocaeli'den bu oranın daha üzerinde oy beklediklerini dile getirdi.

ŞİMDİ BÖCEKLER YAYGIN
Bir ay önce genel merkezdeki odasında iki böcek bulduklarını söyleyen Zeybek, halkın izlenme ve dinlenme korkusu yaşadığını belirtti ve "Eskiden tahta kuruları vardı. Şimdi böcekler yaygın. Bu bir felaket. DDT ile tahta kurularından kurtulduk. İnşallah birilaççıkar da böcekleri de kurutur. Ülkeyi böceklerden kurtarmak istiyoruz. " diye konuştu.

EMEKLİYE YÜZDE 50 ZAM
Kendi iktidarlarında yaptıklarından bahseden Zeybek, AK Parti'yi eleştirdi, iktidarın tarım ve hayvancılığı bitirmeye çalıştığını, üretimin durmasını istediğini ileri sürdü. Zeybek, iktidara geldiklerinde işçi, emeklive memura yüzde 50 zam yapacaklarını ve orta direği güçlendireceklerini söyledi. Açılış afişlerini de gördüğünü belirten Zeybek, şöyle konuştu: "Simitçi gel benim tezgahı aç dese, gelip onun açılışını da yapacaklar. Gelsinler yandaşlarıyla birlikte DP'ye oy versinler. 12 Haziran'da ampülü kır at. İkinci sırada kırata oy at. Ampülü artık çöpe at yeter de. "

Zeybek, istifalar konusunda da "İstifalar her zaman olur. Bizden gider onlardan gelir. " dedi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com