Zeynep Başerler'in Yeni Aşkı

Zeynep Başerler'in Yeni Aşkı
Avşar Kızı'ndan ayrılan ünlü işadamı Saadettin Saran, gönlünü Zeynep Beşerler'e kaptırdı. Çift, yaklaşık 15 gündür birlikte!

Ünlü sanatçı Hülya Avşar'la ilişkisini yaklaşık 2 ay önce noktalayan Sadettin Saran, aşk hayatındaki suskunluğunu bozdu. Sadettin Saran, yaklaşık 15 gün önce Zeynep Beşerler ile aşk yaşamaya başladı. Çift, ilk kez geçtiğimiz hafta Saran'ın sponsor olduğu bir boks maçında birlikteydi. Ancak Zeynep Beşerler, fazla dikkat çekmemek için boks müsabakasını izlemeden salondan ayrıldı.

SARAYDA BAŞ BAŞA 4 SAAT
Çiçeği burnunda çift, boks maçından 4 gün sonra yani 14 Aralık Salı akşamı bu kez Çırağan Palace Kempinski'nin içerisinde bulunan Gazebo adlı restoranda birlikteydi. Zeynep Beşerler ile Sadettin Saran, saat 18.00'den 22.00'ye kadar mekanda kaldı. Güzel oyuncu, mekanı kendi aracıyla terk etti. Çift, bundan sonraki akşam da bir mekanda birlikte suşi yerken görüldü.

İLİŞKİLERİ EVLİLİĞE DOĞRU GİDİYORDU
Yaklaşık 3 yıl aşk yaşayan Hülya Avşar ile Sadettin Saran'ın iilişkisi, evleneceklerinin konuşulduğu sırada sona erdi. Ayrılığı basına ilk duyuran isim ise ünlü işadamı olmuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com