Ziegler erken iyileşti!

Ziegler erken iyileşti!
Eskişehirspor maçında oynayabilecek mi ?

Sakatlığı nedeniyle, İsviçre Milli Takımı Teknik Direktörü Ottmar Hitzfeld'i arayarak, “Burada doktorlar çok iyi. Sakatlıktan bir an önce kurtulmayı hedefliyorum. Bu nedenle tedavime Türkiye'de devam etmek istiyorum” diyen ve kendisini Fenerbahçe Sağlık Kurulu'na emanet eden Reto Ziegler, kısa sürede düz koşulara başladı. Öyle ki, Sivasspor maçında aldığı darbe sonrası sağ arka adalesinde 2. derece yırtık oluşan İsviçreli oyuncunun, Eskişehirspor maçında dahi sahada olabileceği bildirildi.

8 gün gibi kısa bir sürede kendisini toparlayan Ziegler'in, sakatlık sürecini beklenenden daha hızlı bir şekilde geçirmesinin arkasında 2 önemli faktörün olduğu belirtildi. Bunlardan ilkinin Ziegler'in tam bir profesyonel gibi davranıp, kendisine verilen programı eksiksiz bir şekilde yerine getirmesi olduğu ifade edildi.

Karanlık'tan aydınlığa!

Ziegler'in hızlı bir şekilde iyileşmesinin diğer bir nedeninin ise Fenerbahçe Sağlık Kurulu olduğu ifade edildi. Bilindiği gibi Fenerbahçe Spor Kulübü doktoru Ertuğrul Karanlık, uyguladığı tedavi metotlarıyla, sakatlığı bulunan oyuncuların standart zamandan erken bir şekilde sahaya dönmesini sağlamak konusunda oldukça başarılı.

Kaynak : Fanatik

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com