Ziya Doğan'dan icra ve haciz açıklaması!

Ziya Doğan'dan icra ve haciz açıklaması!
Ankaragücü teknik direktörü Ziya Doğan, Konyaspor'u icraya vermesi ve haciz işlemi hakkında açıklama yaptı.

Ankaragücü Teknik Direktörü Ziya Doğan, daha önce görev yaptığı Konyaspor'u 200 bin lira alacağı için icraya vermesi ve haciz işlemi başlatmasıyla ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

İnsanları kıramadığı için Konyaspor'un teklifini kabul ettiğini ve sonrasında hep kendisinin zarar gördüğünü belirten Doğan, "Konyaspor'da ikinci kez göreve gelişimde, transfer yasağı bulunan takım, Bank Asya 1. Lig'de şampiyon oldu. Şampiyonluk primi olarak da bana 300 bin lira verileceği söylendi.

Ancak o dönemin başkanı kulübün ekonomik durumunun iyi olmadığını belirterek, benden yardımcı olmamı istedi, ben de bu isteği geri çevirmedim" dedi.

Kendisine bir çek yazıldığını ve aradan geçen 16 aylık süre sonunda sürenin geçen Eylül ayında dolduğunu ifade eden Doğan, "Ben de kulüp yöneticileriyle görüştüm, benden yine yardımcı olmamı istediler. Avukatlarımı geri çağırdım ve ayın 14'üne kadar en azından 125 bin liranın verilmesini talip ettim. Geri kalan bölümün ertelenebileceğini söyledim. Konyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Güven Öten, çıkmış 'Ziya Doğan kulübe haciz gönderdi' diye açıklama yapıyor. Biz de insanız. Tam 16 ay çeki bekletmişim. Bizim de bakmakla yükümlü olduğumuz 70 kişilik geniş bir ailemiz var. Yine dürüstçe çıkıp şunu söylüyorum, eğer Güven Öten, benim hak ettiğim para için çekin arkasını kendisi ciro ederse, bir yıl daha alacağımı ertelemeye söz veriyorum" diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com