Zor tabi gemicik sahibi olmak

Zor tabi gemicik sahibi olmak
Tayyip Erdoğan yerel seçim mitingi için gittiği Sivas’ta konuştu. Muhalefete yüklenen Erdoğan, MHP lideri Devlet Bahçeli’yi çok sert bir dille eleştirdi.

Bahçeli’ye çocuğunun olmaması üzerinden yüklenen Erdoğan, “Aile nedir, çoluk çocuk nedir bilmez, onun böyle bir derdi yok.” dedi.

Başbakan Erdoğan'ın bu sözleri sosyal medyada da ti'ye alındı. Başbakan'ın oğlu Burak Erdoğan'ın sahip olduğu gemiler hatırlatılarak, "zor tabi gemicik sahibi olmak" yorumları yapıldı.

Kabataş’ta türbanlı bir kadına saldırının olmadığı kamera kayıtlarıyla ortaya çıkmasına rağmen, saldırı olduğunu tekrarlayan Erdoğan, Bahçeli’nin Kabataş için Erdoğan’a özür dile çağrısını da eleştirdi.

İşte Erdoğan’ın o sözleri:

"“BENİ KULAĞIMDAN TUTUP GETİRECEKMİŞ”

Geçen ay Japonya’dayım. Bu MHP’nin başındaki zat geçen gün diyor ki ‘Bu Başbakan hiç yerde gezmesini bilmez mi, hep havada dolaşıyor’ Bir de orada edep dışı ifade kullanıyor. Yok beni kulağımdan tutup alıp getirecekmiş.

Ya bu nasıl bir edeptir. Eyy benim MHP''li kardeşlerim. Bu zat size layık değil. Siz de ona layık değilsiniz. Bunlardan bir şey olmaz.

MHP’nin başkanı da uçak özürlü herhalde, hiç uçmuyor.

“AİLE NEDİR, ÇOLUK ÇOCUK NEDİR BİLMEZ”

Adli raporu ortada, her şey ortada. Ama biz sabrediyoruz. Şu anda bir medya grubu bu bacımızı maalesef o paralel örgütle birlikte böyle bir şey olmadığına inandırmaya çalışıyor. Aile nedir, çoluk çocuk nedir bilmez, onun böyle bir derdi yok. Çocuk nedir biz biliriz

‘’Türkün örfünde kadına el uzatmak yoktur.’’ Sen zaten Gezicilerle hareket ettin. Bunu Geziciler yaptı. Bunu o başörtülü bacıma yaptılar."(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com