Zorlu, Apple’a rakip oluyor

Zorlu, Apple’a rakip oluyor
Zorlu Grubu Başkanı Nazif Zorlu, yeni ürettikleri akıllı telefonları bu yılın sonunda tanıtacaklarını belirterek, 'Üstelik iPhone'dan ince olacak' dedi.

Zorlu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, iPhone'dan daha ince telefon yapacaklarını söyledi. Bu açıklamasının ardından Zorlu için, "Apple'ın kurucusu merhum Steve Jobs'un yerini dolduracak" yorumları yapıldı.
 
7'ncisi düzenlenen 'Anadolu Markaları 2013 Yarışması'nda konuşan Zorlu, bu yılın sonunda smart telefonlarını piyasaya sunacaklarını açıkladı.
 
"iPhone'dan daha incesini yapıyoruz" diyen Zorlu, şöyle devam etti:
 
"Demek ki istenildikten sonra yapılabiliyor. Hiçbir zaman 'yapamayız' dememek lazım. Ben her işe korkarak ama cesaretle girmişimdir. Allah'tan sonra en fazla işimi kaybetmekten korkmuşumdur. O azimle çalışmışımdır. Hiçbir zaman da geldiğim yeri unutmamışımdır."
 
Üretimini üstlendikleri insansız hava araçlarını bu yılın sonunda teslim edeceklerini vurgulayan Zorlu, insansız hava uçaklarının üretiminin tamamen yerli, yazılım ve donanımlarının da kendilerine ait olduğunu ifade etti. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com