Zuhal Olcay'a Aşığım Dedim, Karşılık Gelmedi

Zuhal Olcay'a Aşığım Dedim, Karşılık Gelmedi
İlhan Şeşen önceki gün katıldığı radyo programında özel hayatıyla ilgili konuştu...

Bekar olmaktan memnun olduğunu söyleyen müzisyen, sahnede Zuhal Olcay'a ilan ettiği aşkına cevap gelmediğini söyledi.

Alem FM'de Tayfun Hancılar'ın sunduğu radyo programına konuk olan İlhan Şeşen, açıklamalarıyla herkesi şaşırttı. Hem özel hayatıyla hem de projeleriyle ilgili konuşan Şeşen; Zuhal Olcay'a olan aşkına karşılık alamadığını söyleyince dinleyicilerin kafasını karıştırdı.

ANLAMAYA ÇALIŞMA
Şeşen Hancılar'ın sorduğu bir soru üzerine, Zuhal Olcay'la birlikte verdikleri Rumeli Hisarı konserinde seyirciye "Marifet değil ama ben Zuhal Olcay'a âşığım" dediğini, fakat Olcay'dan karşılık gelmediğini dile getirdi. Aşkla ilgili de ilginç açıklamalarda bulunan şarkıcı; "Aşk bir tarafın diğerine 'Seni seviyorum' demesiyle başlar ve yine taraflardan birinin diğerine 'Beni seviyor musun?' demesiyle biter. Kadın ve erkek birbirini anlamaya çalışmamalı. Ben kadınları anlamaya çalışmayalı yıllar oldu" dedi. Eşiyle boşanmalarına rağmen birlikte yaşadıklarını söyleyen Şeşen; "Eşime, kendimi bekar hissetmek istediğimi söyledim çünkü bekarlığı çok seviyorum. O da bu isteğimi kabul etti" dedi.

50 TL'YE İSTEK ŞARKI
'Şarkı evi' yapmak gibi bir hayali olduğunu belirten Şeşen, "Bozcaada'da ev aldım. Bu eve gelenler benden şarkı isteyip 50 liraya dinleyecek, sonra gidecek... Şarkı evlerini yaymak istiyorum" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com